حصار سازان شرق ایران
خانه / سیم خاردار / قیمت روز عمده سیم خاردار با تخفیف ویژه

قیمت روز عمده سیم خاردار با تخفیف ویژه

سیم خاردار محصولی است مفتولی که روی بدنه آن، حاشیه های خاردار وجود دارد. عمده کابرد این محصول بسیار پر فایده، برای حصارکشی های امنیتی است که به دور محیط‌های باز و یا بسته کشیده شده و در نتیجه کارایی‌های بی نظیری را در این حیطه نشان می دهد. قابل ذکر است که علاوه بر کاربرد این محصول جهت بالا بردن میزان امنیت و مراقبت، آن را برای ایجاد نمای زیبا در محیط مورد استفاده نیز به کار می برند. نمایی خاص و منحصربفرد که تنها از عهده سیم خاردار بر می آید. اما با توجه به تنوع موجود در آن، قیمت روز عمده سیم خاردار نیز با تفاوت های فاحش در مراکز عرضه کننده مشخص شده که با مراجعه به مراکز عمده فروشی برتر می توان نسبت به تهیه آن با تخفیف ویژه اقدام کرد.

قیمت روز عمده سیم خاردار با تخفیف ویژه

تامین کننده برتر در حوزه سیم خاردار

تامین کننده برتر در حوزه سیم خاردارسیم خاردار یکی از متداول ترین ابزار برای جداسازی فضاها یا زمین های مختلف از یکدیگر می باشد که به بالا بردن درجه امنیت در آن ها منجر شده و البته با ظاهر خاصی که به همراه دارد؛ جلوه متمایزی را به آن ها می بخشد.
بنابراین در اجرای تمامی پروژه های حفاظتی از فضاهای مختلف که شامل زمین های شخصی نیز می شود؛ استفاده از سیم خاردار اهمیت فوق العاده ای یافته و منجر به جلوگیری از آسیب یا حمله توسط حیوانات اهلی و وحشی به اراضی مختلف می شود.

 • همچنین از عللی که موجب شده اند تا از سیم خاردار به عنوان یک وسیله حفاظتی و حصارکشی، استفاده‌‌ی فراوانی به عمل آید؛ وجود چنین مزیت های بارزی در این محصول می باشد:
 • ساختار سیم خاردار به گونه ای است که در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد.
 • مناسب جهت اجرا در انواع شرایط آب و هوایی است.
 • قیمت بسیار مناسبی را نسبت به سایر ابزار حصارکشی به خود اختصاص داده است.

با وجود همه‌ی این مشخصات اگر تصمیم به تهیه این محصول گرفته اید؛ می توانید از برترین واحدهای تامین کننده سیم خاردار درخواست های خود را بخواهید.

خریدار سیم خاردار درجه یک

خریدار سیم خاردار درجه یکسیم خاردار که به عنوان یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین ابزار های حصارکشی تبدیل شده و در بسیاری از مناطق کشور، بخصوص مناطق روستایی مورد استفاده رایج قرار گرفته است؛ انواع بسیار پرکاربردی را شامل می شود.
برای آشنایی بیشتر با انواع این محصول مورد نیاز و ضروری، توجه شما را به موارد زیر جلب می سازیم:

 1. سیم خاردار حلقوی یا سیم خاردار تیغی
 2. سیم خاردار خطی

تمامی این سیم های مورد استفاده با مزیت های فراوانی همراه هستند که به مهم ترین آن ها در قسمت زیر اشاره کرده ایم:

 • این سیم ها موجب می شوند تا با کمترین هزینه هم بتوان اقدام به اجرای مواضع امینتی در فضا نمود.
 • دارای انعطاف پذیری فوق العاده ای به هنگام نصب می باشند.
 • به دلیل وزن سبک، جریان حمل و نقل را آسان کرده اند.
 • دوام و عمر طولانی نیز از آن ها انتظار می رود.

اما شما به عنوان خریدار سیم خاردار حق دارید که از بهترین محصولات در این زمینه برخوردار شوید.
پس برای استفاده و بهره مندی از این حق طبیعی بهتر است به سراغ معتبرترین مرکز خرید سیم خاردار که مراکز شهری هستند بروید.
یا اینکه می توانید از سایت خرید سیم خاردار اقدام کرده و تسهیلات بهتری را از جریان خرید نصیب خود سازید.
برای مثال از این سایت ها موفق به خرید سیم خاردار تیغی درجه یک و انواع پرطرفدار دیگر در مدت زمانی کوتاه و بدون حضور در محل فروش خواهید شد که به نظر عالی است.

بازار سیم خاردار با بهترین قیمت

بازار سیم خاردار با بهترین قیمت اگر قصد خرید سیم خاردار حلقوی ارزان را دارید؛ غیر از سایت های خرید، می توانید به سراغ بزرگترین بازار سیم خاردار در کشور که در تمامی کلانشهرها بخصوص در تهران برقرار است بروید.
در این صورت موفق به خرید محصولاتی متنوع و همینطور قیمت مناسب خواهید شد.
اما برای اینکه خریدی با میزان رضایت حداکثری را به انجام رسانده و در نهایت از سیم هایی با مرغوب ترین جنس و برترین کارایی برخوردار شوید؛ بهتر است نکاتی را برای خرید مد نظر قرار دهید.
ما به برخی از این نکات مهم در گزینه های زیر اشاره کرده ایم که قطعا جریان خرید با کیفیت تری را برایتان رقم خواهد زد:

 • به فاصله بین خارها، طول و زاویه دندانه و تمامی استانداردهای دیگر توجه داشته باشید.
 • فولاد مورد کاربرد در سیم خاردار باید از نوع درجه یک باشد تا عملکردی مناسب را بتوان از آن انتظار داشت.
 • سیم خاردار استاندارد و با کیفیت حاوی بسته بندی مناسبی نیز می باشد.
 • معمولا سیم های خاردار متعلق به شرکت های برتر، بهترین گزینه برای انتخاب هستند؛ به این دلیل که از ویژگی های کمی و کیفی عالی برخوردار گشته اند.

عرضه سیم خاردار در بازار داخلی

عرضه سیم خاردار در بازار داخلیجهت آشنایی بهتر با کاربرد موجود هر یک از سیم های خاردار حلقوی و خطی، تصمیم گرفته ایم در گزینه هایی جداگانه و برای درک بهتر موضوع، آن ها را بیان نماییم که عبارتند از:

 • سیم خاردار حلقوی تیغی: این نوع سیم به دلیل ساختار ویژه ای که از آن برخوردار می باشد؛ مناسب جهت نصب و اجرا روی دژ های نظامی و دیوار ساختمان است که رفت و آمد را توسط آن می توان زیر نظر گرفت.
 • سیم خاردار خطی: دارای مقاومت بسیار خوبی است و از همین رو می توان آن را روی دیوار ساختمان نیمه کاره، مراقبت های مورد نظر از زمین های زراعی و غیر زراعی، باغ ها و محیط های امنیتی به کار برد و نتیجه‌ی عالی آن را به چشم دید.

با وجود چنین کاربردهای مهمی از انواع این محصول و همینطور تمامی ویژگی هایی برجسته موجود در آن، هر روز بر تعداد تقاضا از این محصول اضافه شده و به دنبال آن، عرضه بسیار خوبی در بازار داخلی صورت گرفته است که خریداران را با در تهیه آن با راحتی روبرو کرده است.

حراجی سیم خاردار تیغی در بازار تهران

حراجی سیم خاردار تیغی در بازار تهرانسیم خاردار تیغی با نام دیگری همچون سیم حلقوی شناخته شده و به سه نوع کلی قابل تقسیم بندی می باشد که در قسمت زیر به آن ها اشاره شده است:

 • سیم خاردار تیغی معمولی
 • سیم خاردار تیغی با خار سیمی
 • سیم خاردار تیغی تبری یا لیزری

در رابطه با نوع اول این محصول یعنی نوع معمولی اش باید گفت که متشکل از رشته ای فولادی و سخت می باشد که به شکل فنری پیچ خورده ظاهر شده است.
از کیفیت بسیار خوبی بهره مند بوده و دارای مقاومت و قدرت کششی عالی می باشد.

در خصوص سیم خاردار سیمی هم باید گفت که از ساختاری شبیه به نوع اول برخوردار بوده و تنها از برخی جهات جزئی یعنی اندازه و ابعاد با آن دارای تفاوت می باشد.

برای سیم تبری هم اینطور می توان عنوان داشت که مفتول مورد استفاده در آن از نوع مفتول پرکن است که به همین دلیل مقاومتی ویژه را در برابر انواع شرایط آب و هوایی و یا حتی فشارهای مختلف از خود بروز می دهد.

اما برای اینکه موفق به تهیه تمامی این نمونه ها با بهترین شرایط خرید شوید؛ می توانید در بازار تهران به جستجوی آن ها پرداخته و توسط مراکز فروش همواره تخفیف، شامل حراجی های فوق العاده گردید.

باکیفیت ترین برند سیم خاردار در سراسر کشور

باکیفیت ترین برند سیم خاردار در سراسر کشورسیم خاردار با وجود درخواست های بیشماری که سمت آن روانه شده است که طبیعتا برخاسته از کاربرد زیاد این محصول می باشد؛ مورد تولید و عرضه بسیار خوبی از سوی شرکت های بنام ایرانی قرار گرفته است.
شرکت هایی که هر کدام با برند و نام های تجاری مختلف به فعالیت پرداخته و این محصول را با تکیه بر برترین عوامل تولید، عازم بازارهای فروش کرده اند.
بنابراین اگر در بازار فروش سراسر کشور این محصولات بگردید؛ با انواعی از باکیفیت ترین برند سیم خاردار تا معمولی ترین برند آن مواجه خواهید شد.

یقینا سیم هایی که متعلق به برندهای برتر می باشند؛ نیازتان را به شکل بهتری تامین کرده و کارایی های بیشتری را از خود بروز می دهند.
ضمن اینکه یک بار هزینه برای خرید یک محصول با کیفیت و برند خیلی بهتر است تا اینکه بخواهید بارها و بارها متحمل هزینه های چندباره برای خرید مجدد سیم های خاردار بی کیفیت شوید.

صادرات سیم خاردار حلقوی باکیفیت

صادرات سیم خاردار حلقوی باکیفیتسیم خاردار حلقوی نام های متعددی را علاوه بر سیم خاردار تیغی در بر گرفته که البته بیشتر منظور به اصطلاح آن بین عموم دارد که به آن سیم خاردار جنگی نیز گفته می شود.
در ادامه‌ی کاربرد این نوع سیم باید گفت که برای تمامی کارخانجات بزرگ، فرودگاه و پایگاه های نظامی مورد اهمیت واقع شده و به تبع این حجم از کاربرد، فروش بالایی را هم کسب نموده است.
اما از میان انواع موجود از آن، می توان بیان داشت که سیم خاردار حلقوی سیمی با عمر و کیفیت بهتری ظاهر شده و از همین رو موفق به کسب عنوان سیم خاردار حلقوی صادراتی شده است.
با این وجود می توان حجم گسترده ای از صادرات سیم خاردار تیغی با کیفیت را توسط مراکز مجاز صادراتی در کشور نظاره گر بود.

تولید انواع سیم خاردار در کارخانه های مدرن

تولید انواع سیم خاردار در کارخانه های مدرندر حال حاضر روند تولید و عرضه توسط هر یک از مراکز و کارخانه های تولیدی سیم خاردار به خوبی و با سرعتی هرچه بیشتر انجام شده و جریان تامین وسیعی از این محصول را در بخش های مختلف فروش رقم زده است.
در واقع هر یک از سیم های خاردار تولید شده توسط کارخانه های مدرن کشور با تکیه بر ماشین آلات روز دنیا تولید گشته و مجهز به مشخصاتی عالی و استاندارد گشته اند.

همچنین از نظر کیفیت و کارایی نیز هم طراز با محصولات تولید شده توسط کمپانی های بزرگ دنیا می باشند.
تمامی این موارد را می توان از نقاط قوت بزرگ و قابل توجه در حوزه تولید انواع سیم خاردار در کشور قلمداد کرد که حتی بازار را بی نیاز از سیم خاردار وارداتی گردانده است.

نمایندگی پخش و فروش سیم خاردار در تهران

نمایندگی پخش و فروش سیم خاردار در تهرانراه های زیادی را نام بردیم که توسط آن ها امکان تهیه سیم خاردار وجود دارد؛ اما حالا می خواهیم مسیر دیگری را هم به آن ها اضافه نماییم که مطمئنا فواید بسیاری را هم برای افراد خریدار در پی خواهد داشت.
مانند نمایندگی های پخش و فروش که در تهران بیشترین مرکزیت فعالیت را از خود نشان داده و راهی مطمئن به سوی دریافت انواع سیم خاردار مورد نیاز تلقی می گردند.
به علاوه نمایندگی های مورد نظر برای اینکه امکان خرید بهتر برای خریداران و یا فروش گسترده تر برای محصولات خود را فراهم نمایند؛ اقدام به راه اندازی سایت های فروش تخصصی نیز کرده اند.
در این صورت شرایط خرید حتی برای مشتریان راه دور نیز به راحتی میسر شده و آن ها را با مزیت ها و فوایدی بیش از پیش روبرو خواهد ساخت.

فروش سیم خاردار حلقوی با نازلترین قیمت

فروش سیم خاردار حلقوی با نازلترین قیمتیکی از شهرهای بزرگ ایران که در حوزه تولید و عرضه سیم خاردار حلقوی موفق عمل کرده و در بین شهرهای دیگر زبانزد شده است؛ مشهد می باشد.
بنابراین برای سفارش سیم خاردار حلقوی عمده می توان دو راه را با توجه به این موضوع در پیش گرفت که یکی مراجعه به مراکز فروش سیم خاردار مشهد می باشد که توسط فروشندگان مجربی که به عنوان برترین فروشنده سیم خاردار به فعالیت مشغول می باشند؛ امکان تهیه بهینه این محصول وجود خواهد داشت.
راه دیگر هم به مراجعه مستقیم خریداران به واحدهای تولیدی مشهد اشاره دارد که چنین سیم های خارداری را در اختیار آن ها قرار می دهد:

 • سیم حلقوی اصل کارخانه
 • سیم حلقوی با نازلترین قیمت

قیمت سیم خاردار در شرکت های تولیدی

قیمت سیم خاردار در شرکت های تولیدیاگر خواستار مشاهده قیمت روز سیم خاردار هستید که می توانید منابع اینترنتی را جهت رفع درخواست خود انتخاب نمایید.
اگر هم خواستار دسترسی به قیمت عمده سیم خاردار هستید؛ باید با حضور در شرکت های تولیدی به آن برسید که قبل تر نیز گفتیم.
اما بهتر است بدانید که قیمت سیم خاردار با توجه به عوامل مختلفی تعیین و مشخص می گردد که به مهم ترین این فاکتور ها در گزینه های زیر اشاره کرده ایم:

 • نوع سیم خاردار
 • تعداد تیغ های سیم در هر متر
 • میزان ضخامت سیم خاردار
 • آلیاژ به کار رفته در آن
 • وزن موجود در محصول مورد نظر

اجاره سیم خاردار حلقوی دست دوم

اجاره سیم خاردار حلقوی دست دومبرخی از خریداران بنا به دلایل شخصی ترجیح می دهند که به تهیه سیم خاردار دست دوم بپردازند؛ یا اینکه می توانند به جای خرید این محصول، آن را اجاره نمایند.
در این صوت هزینه اجاره با توجه به مشخصات موجود در محصول مشخص خواهد شد.
اما اگر شما از آن دسته از خریدارانی هستید که به دنبال اجاره سیم خاردار حلقوی دست دوم هستید و بخاطر استفاده‌ی موقت آن ها تصمیم به این کار گرفته اید؛ می توانید از طریق همین مجموعه بزرگ تامین و فروش انواع سیم خاردار، تمامی اقدامات لازم را انجام دهید.

لازم به ذکر است که هزینه اجاره این سیم ها از این طریق نسبت به سایر مراکز عرضه کننده، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی بوده که خود با یکبار اقدام به این کار، متوجه موضوع خواهید شد.
فقط باید دقت داشته باشید تا مراقبت های لازم از سیم خاردار را به عمل آورید که مشمول اجاره های بعدی این محصول شوید که در غیر اینصورت، این امتیاز، دیگر در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09156924075
شماره پشتیبانی: 09333103377
آدرس کانال: fansban@
پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید